Aktorja shqiptare i shpëton aksidentit për një fije: Sa shumë më do Zoti

Anna Lika ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se i ka shpëtuar për mrekulli një aksidenti me makinë.

Në videon e publikuar në Instastory shihet se si është çarë goma e makinës së aktores, e cila nga sot beson më shumë në Zot.

“Sa shumë më do Zoti”, shkruan Anna e cila me siguri duhet të jetë frikësuar shumë.

Fatmirësisht Anna është në gjendje mjaft të mirë shëndetësore dhe këtë gjë e ka treguar me postimet në vijim.

Nuk e dimë nëse ajo ka qenë vetëm në makinë, apo e shoqëronte partneri, të cilin na e prezantoi pak ditë më parë ku publikoi foton teksa i shtrëngonte dorën.

TE TJERA