Kompania që po ju jep punëtorëve dhurata të çuditshme si bonus për krishtëlindje

Kompania Wisconis ka vendosur që të u jap punëtorëve një dhuratë të çuditshme për krishtlindje.

16 punëtorëve kompania do të ua dhuroj nga një ar.më

Përveç armë.ve ata i kanë dhuruar atyre edhe nga 500 dollarë.

“Unë dhe babai im folëm për këtë. Ne menduam që fillimisht ishte për sigurinë personale. Pastaj thamë që do të ishte kënaqësi për punëtorët.”, u shprehë pronari i kompanisë Ben Wolfgram.

Kompania Wisconis merret me prodhimin e xhamave plumb-mbrojtës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...