Vajza bën kapriço, sjellja e babait do ju habisë

Pas një dite të gjatë në shkollë, Juliet, 2 vjeç, vendosi të shtrihej në trotuar.

Babai, i cili po shkarkon makinën, nuk dëshiron të fillojë të debatojë me vajzën e tij për t’u ngritur: ai e merr atë duke e kapur nga xhaketa, si një qese për blerje dhe e çon në shtëpi.

Video u regjistrua nga gruaja dhe pasi u hodh në YouTube, menjëherë u bë virale.

https://video.corriere.it/bimba-fa-capricci-papa-porta-casa-cosi/1c67b340-eb3a-11e8-a3a7-d3b748828557

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...