Kivanç Tatlitug heq dorë nga aktrimi për arsyen shokuese

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, i njohur për rolet e famshme si Behluli e Xhesuri, Kivanç Tatlitug është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave turke ditën e sotme për shkak të qenit të tij.

Kivanç është nxehur kur qenin e tij e kanë quajtur pitbull agre.siv që me ligj nuk duhet të shfaqet në publik pasi është i rrez.ikshëm dhe veshët e tij të prerë tregojnë se ky pitbull përdoret për përle.shje.

“Nëse ju i vërtetoni këto që thoni, unë menjëherë heq dorë nga profesioni im. Nëse unë përbëj rrez.ik në publik me qenin tim, atëherë nuk do kem më asnjë dalje publike dhe do vazhdoj të bëj punë të tjera”, ka thënë aktori në Twitter.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...