Furnizon makinën elektrike me benzinë, videoja bën xhiron e botës

Një vajzë që qëndron në një pikë karburanti dhe që përpiqet të furnizojë me benzinë makinën e saj elektrike po bën xhiron e botës.

Në videon e publikuar në Youtube shihet një vajzë bionde që përpiqet të gjejë vendit ku të furnizojë makinën e saj elektrike me benzinë në një pikë karburanti në SHBA.

Ndërkohë shoferë të tjerë që presin radhën pas saj filmojnë të gjithë skenën dhe ia plasin së qeshuri. Vajza nuk e ka idenë fare që makina e saj Teslas është elektrike dhe nuk ka nevojë për furnizim me karburant si të gjithë makinat e tjera shkruan Corriere.

https://video.corriere.it/donna-cerca-far-rifornimento-ma-sua-auto-elettrica-risate-altri-automobilisti/e302abcc-023c-11e9-bf79-927a790c292e

https://video.corriere.it/donna-cerca-far-rifornimento-ma-sua-auto-elettrica-risate-altri-automobilisti/e302abcc-023c-11e9-bf79-927a790c292e

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...