Darka me fat e 66-vjeçarit, gjen perlën e çmuar në ushqim

Në një darkë me fat një burrë gjeti një perlë me vlerë 4 mijë euro ndërkohë që konsumonte ushqim deti në një restorant.

Rick Antosh, 66 vjeç, fillimisht mendonte se kishte thyer një nga dhëmbët e tij pasi u përplas me objektin misterioz gjatë darkës në barin e Grand Central në Nju Jork, këtë muaj.

Por, paniku i tij u shndërrua në gëzim kur Antonish kuptoi se objekti i huaj i gjetur ishte një perlë e çmuar.

“Rastësisht ndjeva diçka si një dhëmb dhe ishte e tmer.rshme”, tha Antosh për WPIX.

Qwer D0ec

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...