Darka me fat e 66-vjeçarit, gjen perlën e çmuar në ushqim

Në një darkë me fat një burrë gjeti një perlë me vlerë 4 mijë euro ndërkohë që konsumonte ushqim deti në një restorant.

Rick Antosh, 66 vjeç, fillimisht mendonte se kishte thyer një nga dhëmbët e tij pasi u përplas me objektin misterioz gjatë darkës në barin e Grand Central në Nju Jork, këtë muaj.

Por, paniku i tij u shndërrua në gëzim kur Antonish kuptoi se objekti i huaj i gjetur ishte një perlë e çmuar.

“Rastësisht ndjeva diçka si një dhëmb dhe ishte e tmer.rshme”, tha Antosh për WPIX.

Qwer D0ec

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...