SHKODËR, PD BËN THIRRJE PËR PROTESTËN NESËR

Partia Demokratike do t’i bashkohet protestës së studentëve ditën e nesërme.

Zëdhënësja e PD Shkodër Jesmina Lici i bën thirrje të gjithë qytetarëve shkodran që nesër në ora 10:00

të bashkohen në Tiranë për të protestuar kundër kësaj qeveria të korruptuar dhe oligarkësh sipas PD-së.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...