SHKODËR, PD BËN THIRRJE PËR PROTESTËN NESËR

Partia Demokratike do t’i bashkohet protestës së studentëve ditën e nesërme.

Zëdhënësja e PD Shkodër Jesmina Lici i bën thirrje të gjithë qytetarëve shkodran që nesër në ora 10:00

të bashkohen në Tiranë për të protestuar kundër kësaj qeveria të korruptuar dhe oligarkësh sipas PD-së.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img