3 shenjat e horoskopit që do kenë javën më të keqe. Bëhuni gati!

Sipas ekspertëve që merren me shenjat e horoskopit, mesa duket kjo javë nuk do jetë e mirë për këto shenja horoskopi: dashi, binjakët dhe luani.

1. Dashi
Jeni të stresuar për karrierën tuaj!
Dielli ishte në shtëpinë tuaj të nëntë të aventurës, duke ju çuar në një udhëtim të paparashikueshëm dhe duke ju treguar gjëra të reja dhe emocionuese. Sidoqoftë, që nga kjo javë, dielli shtrihet në

shtëpinë tuaj 10 të karrierës. Kjo nuk është me patjetër një gjë e keqe, por do t’ju shqetësojë më shumë për çështjet praktike.

2. Binjakët
Duhet të përballeni me frikërat tuaja!
Shigjetari, sipas intv.al është shenja juaj e kundërt dhe efektet e saj mund të sfidojnë lehtë. Edhe pse kjo fazë e udhëtimit tuaj astrologjik ka mbaruar, një tjetër është ende e vështirë. Dielli hyn në shtëpinë tuaj të tetë të rilindjes. Ndërkohë që kjo shtëpi mund të frymëzojë lidhjen seksuale dhe shpirtërore duke thelluar

marrëdhëniet tuaja me të tjerët dhe veten tuaj, ajo gjithashtu mund të ju ballafaqohet me errësirën tuaj të brendshme. Përgatituni për një transformim serioz!
3. Luani

Ka ardhur koha që të riktheheni në punë!
Kur dielli është te Shigjetari, është edhe në shtëpinë tuaj të pestë të argëtimit dhe kënaqësisë. Kjo është arsyeja pse fillimi i sezonit të Bricjapit mund t’ju

mërzisë pak. Dielli do të hyjë në shtëpinë tuaj të gjashtë të punës dhe shëndetit këtë javë, duke ju bërë të përqëndroheni në produktivitetin, rutinën tuaj të përditshme dhe marrëdhënien tuaj me përgjegjësinë.

Ju jeni këtu për të punuar drejt diçkaje të madhe, kështu që kthehuni në punë!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...