Ide dhuratash për Krishtlindje, miqve që duan teknologjinë

Meqë jemi në prag të festave të fundvitit, një nga gjërat kryesore për të cilat duhet të mendojmë janë edhe dhuratat.

Shpesh herë kjo pjesë kthehet në dilemë dhe shqetësim për shumëkënd prej nesh, kjo pasi ndonjëherë është e vështirë të dish se çfarë të zgjedhësh për njerëzit e dashur.

Sot do ju sjellim disa ide për të pasionuarit pas teknologjisë. Nëse keni ndonjë mikë apo mikeshë ose edhe një nga familjarët tuaj, që më shumë se gjithçka vlerësojnë pajisjet teknologjikee, ne ju sjellim disa ide.
Dhurata tuaja mund tua bëjnë jetën më praktike.

Dhe ja një listë e tyre:

kufje virtuale
Televizioni i mrekullueshëm OLED
Bokse zëri, i vogël

Iphone XS dhe XS Max
Projektor Minibeam
Një pajisje që ndihmon vajzat të bëjnë flokët me onde
Karikues telefonash
Kufje

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...