HYRJELAJMEDenoncimi/ Berisha: “Si po tenton t’i blejë Edi Rama studentët e arkitekturës,...

Denoncimi/ Berisha: “Si po tenton t’i blejë Edi Rama studentët e arkitekturës, po përçanë protestën e tyre”

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një postim të bërë në Facebook, ka akuzuar Edi Ramën se po tenton të blejë studentët dhe po përpiqet të përçajë protestën e tyre.

Ai e ka shoqëruar këtë postim me disa foto, që sipas tij, janë dërguar nga studenti dixhital. “Vazhdojne perojekjet primitive te

Edvinit per blerjen e studenteve dhe çarjen e protestes se tyre. Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb”, shkruan Berisha.

TE TJERA

spot_img