Aktorja shqiptare në krahë të yllit të Hollywood

Një tjetër aktore shqiptarë është duke ngjitur shkallët e karrierës në Hollywood. Aktorja Fortuna Aliu, do të luaj në krahë të aktorit Eric Roberts, i cili është vëllai i aktores së famshme Julia Roberts.

Furtuna Aliu ka bërë krenarë gjithë shqiptarët. Dalja e saj përkrahë Eric Roberts është një tjetër lajm fantastik për të gjithë ne, pas krijimit të ushtrisë së Kosovës.

Ja disa nga fotot e Furtuna Aliut:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...