SHKODËR- MJEDË, AKSIDENT PA PASOJA

NJË AKSIDENT KA NDODHUR MESDITËN E SOTME NË AKSIN SHKODËR – MJEDË NË AFËRSI TË FSHATIT JUBAN. DY AUTOMJETE JANË PËRPLASUR NJËRA ME TJETRËN POR PËR FAT TË MIRË NUK KA PASUR DËME NË NJERËZ.

POLICIA NË VENDIN E NGJARJES KA NISUR HETIMET PËR ZBARDHJEN E SHKAQEVE TË KËTIJ AKSIDENTI. NGA INFORMACIONET PARAPRAKE DYSHOHET SE NJË PARAKALIM I GABUAR KA PROVOKUAR AKSIDENTIN.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...