Protesta e studentëve, Rama: S’mund të vazhdojë gjatë…

Kryeministri Rama ka reaguar sërish në lidhje me protestën e studentëve, të cilëve sot u janë bashkuar edhe banorët e Astirit.

Rama thotë se kjo farsë e orkestruar sipas tij për të marrë peng protestën me shpresën e devijimit të saj në revoltë politike, sipas tj nuk do të mund të vazhdojë shumë gjatë.

“Kjo farsë e orkestruar për të marrë peng protestën, me shpresën e devijimit të saj në revoltë politike,

s’mund ta mbajë edhe për shumë gjatë në këmbë barrikadën absurde Antidialog“, shkruan Rama.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...