Me flamuj e qeleshe, shqiptarët në Londër mbështesin protestën e studentëve

Studentët shqiptarë në mbarë botën kanë treguar solidaritet me moshatarët e tyre në Shqipëri që po vijojnë protestën para kryeministrisë.

Me flamuj të Shqipërisë në duar dhe qeleshe në kokë, vajza e djem të rinj synojnë të motivojnë protestuesit. Ata mbajnë në duar pankarta ku shkruajnë: “Arsim falas”,

“Prishtina, Shkupi, Tirana”, “Kam një dëshirë, qëndro, hey vëlla tash, ndëgjo, qëndro”.

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...