I verbër dhe autik, vogëlushi nuk e mban dot gëzimin kur Babagjyshi e lë që t’i prekë fytyrën

Një djalosh 6-vjeçar nuk e ka fshehur aspak gëzimin kur Babagjyshi e la që t’i prekte fytyrën.

Mateu Foster, i cili është i verbër dhe autik, u lumturua shumë kur më në fund mund të mësonte me anë të prekjes se si duket Plaku i Krishtlindjeve.

Përveç Babagjyshit, ai pati gjithashtu mundësinë që të përkëdhelte drerët fluturues.

Në një seri fotosh prekëse, Mateu duket teksa mundohet të shquajë detaje në fytyrën Plakut ndërsa u takuan për herë të parë në një “shpellë” të Krishtlindjeve në Teksas.

Vogëlushi Foster, e vizitoi Santa-n më 5 dhjetor pasi kishte kohë që i lutej nënës së tij, Misty Wolf, që ta çonte tek vendi ku ai ndodhej.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...