GENC BERHANI, DREJTORI I RI I HIPOTEKES SHKODER

Genc Berhani eshte drejtori i ri i hipotekes ne Shkoder.

Pas nje kohe te shkurter te Gjoke Jakut si i komanduar pas arrestimit te Zamir Lekaj tashme drejtori i ri i emeruar eshte Genc Berhani.

Eshte nje emer i njohur ne radhet e PS qe vjen ne kete detyre te re. Genc Berhani eshte nje ekonomist ne profesion qe do drejtoje hipoteken ne Shkoder.

/Star plus/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...