Ju kujtohet Paola? Shikoni sa shumë është rritur pas mbarimit të Piter Panit

Me siguri të gjithë e mbani mend Paolën që u shfaq “Në kurthin e Piter Pan”, një emision i drejtuar nga Alketa Vejsiu e që mbajti mbërthyer pas ekranit të gjithë shqiptarët, të vegjël e të rritur.

Paola rrëmbeu zemrat e të gjithë teleshikuesve me ëmbëlsinë dhe çiltërsinë e saj.

Kanë kaluar 6 muaj që nga mbarimi i Piter Panit e me siguri jeni kurioz për Paolën.

Vogëlushja gjatë kësaj kohe ka përfaqësuar Shqipërinë në konkurse të ndryshme dhe ka fituar. Paola është shpallur “Little Miss Pavarësia 2018”, “Little Beauty Singer”, “Miss Popular” në “It Girls-Mini Miss of the World” etj.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e fundit të Paolës që do t’jua ëmbëlsojë ditën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...