NUK KA DIALOG, RAMA TË VIJË KËTU’,-STUDENTËT I PËRGJIGJEN KRYEMINISTRIT

Pas thirrjes së përsëritur të Kryeministrit Edi Rama, për hapjen e dialogut nga salla e Kuvendit, ka ardhur reagimi edhe nga studentët.

 

 

Studentët nuk kanë pranuar hapjen e dialogut. Studentët kanë thënë: Nuk ka dialog, nuk ka negociata, Rama të vijë këtu e të flasë me ne.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...