Protesta në Shkodër përmes memeve

Kjo protestë ka shkëlqyer në çdo detaj. Një unifikim i pazakontë i një mase që nuk ka drejtues por që ndihen njëlloj dhe që kërkojnë të drejtat e tyre.

Një nga aspektet më të veçanta dhe të goditura të kësaj proteste kanë qenë memet.

Ndiqni protestën në Shkodër përmes memeve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...