Protesta në Shkodër përmes memeve

Kjo protestë ka shkëlqyer në çdo detaj. Një unifikim i pazakontë i një mase që nuk ka drejtues por që ndihen njëlloj dhe që kërkojnë të drejtat e tyre.

Një nga aspektet më të veçanta dhe të goditura të kësaj proteste kanë qenë memet.

Ndiqni protestën në Shkodër përmes memeve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...