RAMA: NUK KËRKOJMË NEGOCIATA POR DIALOG

Kryeministri Edi Rama kishte planifikuar një takim sot me studentet por ky takim është refuzuar nga studentët të cilët nuk kërkojnë negociata por plotësim të 8 kërkesave .

 

 

Në një komunikim live në “Facebook”, kryeministri e komentoi refuzimin për dialog si indicie që kjo protestë mund të jetë e politizuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...