AKSIDENTOHET AKTORI SHKODRAN SANDER RUÇI

Aksidentohet aktori shkodran Sander Ruçi.Nje makine qe drejtohej nga nje grua e ka perplasur ate dhe per pasoje per disa ore ka qendruar ne koma.

 

 

Ngjarja ka ndodhur diten e enjte ne Jacksonville, Florida atje ku aktori jeton prej vitesh.Sander Ruçi ndodhet tashme ne Spitalin Memorial ne Florida ku e ka kaluar rrezikun.

 

 

Ndonese ndodhet ne spital ai nuk kursen humorin te cilin e tregon edhe fotoja.

 

/star plus/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...