Mundësi e artë për punësim në SHBA, Ambasada amerikane në Tiranë jep njoftimin e madh

mbasada amerikane ka bërë një njoftim të rëndësishëm, për të gjithë studentët e Universiteteve të akredituara.

 

 

Në njoftim thuhet se këto studentë do të kenë mundësi të punojnë gjatë verës në SHBA.

 

 

Ambasada sqaron më tej se ky është një program shkëmbimi kulturor dhe rekrutimi ka filluar tashmë.

 

 

Njoftimi i plotë

Sot bën ftohtë jashtë, por përpara se ta kuptoni – vera do të vijë shumë shpejt! Studentë të universiteteve, a jeni të interesuar që të kaloni verën duke punuar dhe udhëtuar në Shtetet e Bashkuara?

 

 

Nëse po, ju mund të shihni programin Veror të Punësimit. Ky është një program shkëmbimi kulturor i hapur për studentë nga universitete të akredituara dhe rekrutimi për këtë program ka filluar! Për më tepër informacion – vizitoni faqen tonë të internetit: https://bit.ly/2L2GGPË

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...