KËRKOHEN ROJE NË SHKOLLA: KANË ARDHUR ME ARMË

Në dëgjesën publike për projektbuxhetin e 2019 një prej problemeve më të mëdha që u diskutuan është çështja e shkollave

 

ku kërkohen investime dhe roje për shkak se shkaktohen dëme edhe në investimet që bëhen.

 

Kryetarja e bashkisë Voltana Ademi e pranoi se çështja e rojeve në shkolla është një shqetësim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...