Julian Deda:Ky emision i humorit,njollë në karrierën time

Juli ka folur për periudhën më të suksesshme të karrierës së tij por edhe atë më të errëtën, kohët kur u zhvendosën nga Top Channel drejt Vizion Plusit e tashmë me Duplex-in në Tv Klan.

Ka qenë pikërisht njëri nga programet e humorit në të cilin ai ka qenë protagonist, që e kosnideron një njollë në karrierën e tij. Për disa sezone “Apartamenti 2xl” u kthye në “Grand Hotel” një produksion që nuk rezultoi i suksesshëm por përkundrazi, një dështim.

” Çdo projekt ka ditët e errëta. Të Apartamentit 2xl asnjë ditë e errët por të “Grand Hotelit” po. Kur bëmë një format tjetër. Ishte një njollë e erret në karrierë, në grafik. Për fat të mirë e kuptuam dhe e mbyllëm shumë shpejt.”,- është shprehur Juli.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...