XHEVDET AMULI, KRYETARI I RI I PD SHKODËR

Zyrtare. Xhevdet Amuli eshte kryetar i PD Shkoder.

Fitoi me 243 vota kundrejt 241 votave qe mori Ramiz Çobaj.

8 vota u shpallen te pavlefshme.

Senad Nikshiqi

StarPlusTv

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...