VLLAZNIA-BURRELI, LIKA: FITORJA DETYRË SHTËPIE

Vllaznia do të kërkojë fitoren në ndeshjen e radhës me Burrelin që do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës. Trajneri i kuqebluve Hasan Lika shprehet se 3 pikët janë detyrë shtëpie ndaj Burrelit.

 

 

Megjithatë Burreli nuk është një ekip që mund të kalohet aq kollaj shprehet trajneri Lika.

 

 

Sa i përket sulmuesit Zhunjor i cili nuk po arrin që të shënojë ashtu si në fillim të sezonit trajneri Lika tha se detyrën për të gjetur golin e kanë të gjithë lojtarët dhe jo vetëm një sulmues.

 

 

Vllaznia ndodhet në vendin e parë në renditje në kategorinë e parë ndërsa e ndjek pas Erzeni, skuadër e cila i është afruar shkodranëve duke i bërë që të ndjehen disi të kërcënuar në krye të renditjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...