Riparime ne rrugen e Drishtit, Shkoder.

Me kerkese te banoreve te Drishtit, nje zone me rendesi turistike dhe jo vetem,

EKO Mendje beri nje dhurim dhe sherbim vullnetar prej 2.5 kilometrash duke mbyllur gropat me qakull-pluhur (2 kamione)

ne nje rruge teper te amortizuar. Kjo rruge ishte e pakalueshme ne kete kohe reshjesh. Ta gezoni! ^_^ Shpresojme qe intitucionet ta shtrojne me asfalt sa me pare! ^_^

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...