Riparime ne rrugen e Drishtit, Shkoder.

Me kerkese te banoreve te Drishtit, nje zone me rendesi turistike dhe jo vetem,

EKO Mendje beri nje dhurim dhe sherbim vullnetar prej 2.5 kilometrash duke mbyllur gropat me qakull-pluhur (2 kamione)

ne nje rruge teper te amortizuar. Kjo rruge ishte e pakalueshme ne kete kohe reshjesh. Ta gezoni! ^_^ Shpresojme qe intitucionet ta shtrojne me asfalt sa me pare! ^_^

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...