Arkimed Lushaj nga burgu i Fushë-Krujës!’ Stresi telefonon Aldon

Stresi i ka habitur të gjithë dëgjuesit e emisionit “Aldo Morning Show” të habitur, pasi telefonoi për të folur me moderatorin dhe për ta përshëndetur.

Reperi, emri i të cilit është Arkimed Lushaj, telefonoi Aldon këtë mëngjes, dhe madje publikoi videon e bisedës së tyre në Instagram, si për të treguar se ka akses të plotë në internet falë telefonit që zotëron në qeli.

Stresi tha se ndodhet në burgun e Fushë-Krujës dhe se me të ndodhen 450 të burgosur të tjerë që besohet se po ndiqnin emisionin e mëngjesit në atë kohë.

Stresi: “Alo mirmëngjes!

Aldo: Kush jeni dhe nga flisni?

Stresi: Bad boy for life, të marr nga burgu i Fushë-Krujës!

Aldo: Edhe njëherë?

Stresi: Arkimed Lushaj nga burgu i Fushë-Krujës!

Aldo: Joooooooo… E ke seriozisht?

Stresi: (qesh) Aldo mirmëngjes!

Aldo: Ku je mor plak?

Stresi: Janë 450 të burgosur që po presin telefonatën ta shohin live.

Aldo: 450 të burgosur ë? Aaa je i mrekullueshëm!

Stresi: Të pëlqen gjithë sektori këtu!

Aldo: Pse të dija në Tiranë unë ty vëlla? Çdo në Fushë-Krujë ti?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...