AKTORI NGA SHKODRA SË SHPEJTI NE NJË FILM NË HOLLIWOOD

412

Ai është mjaft i njohur pasi ka marrë pjesë në disa projekte të ndryshme në filma hollivudian.

- PUBLICITET -

Marko Caka së fundmi ka marrë një tjetër ofertë dhe do të shfaqet përkrah Will Smith në filmin më të ri “Bad boys in life”.

Në një intervistë , aktori me origjinë nga Shkodra ka pranuar që do të jetë pjesë e këtij kasti ku rolin kryesor e ka ylli i njohur Will Smith.

“Ishte ëndërr për mua të luaj pranë Will Smith, të cilit ja kam shprehur në takimin tim të parë dy vjet më parë, dhe që e ka pritur shumë mirë, aq më tepër kur mësoi se jam shqiptar”- ka treguar Marko.

Caka ka luajtur pranë yjete të njohur si Tom Hanks, Jim Belushi,

Megan Fox dhe Ben Affleck. Me siguri e mbani mend edhe në “Fast end Furious “, në rolin e policit gjatë sezonit të vitit 2017.

- PUBLICITET -