AKTORI NGA SHKODRA SË SHPEJTI NE NJË FILM NË HOLLIWOOD

Ai është mjaft i njohur pasi ka marrë pjesë në disa projekte të ndryshme në filma hollivudian.

Marko Caka së fundmi ka marrë një tjetër ofertë dhe do të shfaqet përkrah Will Smith në filmin më të ri “Bad boys in life”.

Në një intervistë , aktori me origjinë nga Shkodra ka pranuar që do të jetë pjesë e këtij kasti ku rolin kryesor e ka ylli i njohur Will Smith.

“Ishte ëndërr për mua të luaj pranë Will Smith, të cilit ja kam shprehur në takimin tim të parë dy vjet më parë, dhe që e ka pritur shumë mirë, aq më tepër kur mësoi se jam shqiptar”- ka treguar Marko.

Caka ka luajtur pranë yjete të njohur si Tom Hanks, Jim Belushi,

Megan Fox dhe Ben Affleck. Me siguri e mbani mend edhe në “Fast end Furious “, në rolin e policit gjatë sezonit të vitit 2017.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...