VETERANËT E LANÇ FESTOJNË NË SHKODËR 74-VJETORIN E ÇLIRIMIT TË SHQIPËRISË

Veteranet e LANÇ ne Shkoder festojne 74 vjetorin e Çlirimit te Shqiperise.

Pas fjales se rastit do kete nje koncert artistiko kulturor dhe me pas do

vendosen kurora me lule tek varrezat e deshmoreve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...