GRABITET ME FORCË 23-VJEÇARI, I MARRIN MAKINËN

Një grabitje me dhunë është regjistruar nga Policia në Fushë Krujë.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se, në Fushë Krujë, në lagjen “Magaze”, shtetasit F. L., vjeç 23, banues në Fushë Krujë, persona të paidentifikuar i kanë marrë me forcë mjetin.

 

Komisariati i Policisë Krujë

Më datë 24. 11. 2018, në Fushë Krujë, në lagjen “Magaze”, shtetasit F. L., vjeç 23, banues në Fushë Krujë, persona të paidentifikuar i kanë marrë me forcë mjetin. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autoreve. Nenet 139 e 25 të Kodit Penal.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...