Shembull i jashtakonshëm nga rinia e një fshati në Shkodër, për gjithë të rinjët shqiptarë. (Foto)

Ja çarë shkruajn të rinjët e fashatit “Mali Hebe” Shkodër:

“Jemi nje grup te rinjesh nga Shkodra nga fshati i qujatur Mali-Hebe sapo perfunduam ne menyr vullnetare 1 klm ndriçim ne rruge , ju bejm thirrje gjith rinis shqiptare te mos presin gjithmon nga shteti Por te mblidhen e te

punojm vet per ket vend per Shqiperin tone nese bashkohemi gjith bashke mund te realizojm gjera qe shteti spo e i ben per popullin e vet ju faliminderit nese e postoni e nese keto fjal bien ne vesh te rinis Shqipetare.”

Ja Lista e kontribuesve financiarë:

KONTRIBUTI NE MALIHEBE PER NDRIÇIM QESK SHTJEFNI 50,000 LEK JAKIN LORJA 50,000 LEK ERNEST HILA 50,000 LEK (Shoke te nestit) 150,000 lek TUSH DEDA 50,000 LEK SELVATOR PALOKA 85,000 LEK ANGJ HILA 30,000 LEK MARK KOLA 30,000 LEK JAC TISHI 20,000 LEK TOL TOMA 20,000 LEK VALENTIN

PASHUKU 20,000 LEK NIK GJONI 20,000 LEK MON EJLLI 20,000 LEK HIL GJONI 20,000 LEK SEL PASHUKU 20,000 LEK MIR RROKU 20,000 LEK LEK NDREKA 20,000 LEK ARDIAN MARTINI

20,000 LEK JAC MARKU 20,000 LEK FRED GJERGJI 20,000 LEK GAC PASHUKU 15,000 LEK LEC HILA 15,000 LEK ARJAN MARKU 15,000 LEK BEN ZEFI 15,000 LEK PALOK

NDOCI 15,000 LEK NDOJ JAKU 15,000 LEK SANDER ZEFI 15,000 LEK LEKS KINI 15,000 LEK ARVIN MATIA 15,000 LEK ZINA HIL GJERGJI 10,000 LEK TONJA LUSHIT 10,000 LEK RRAFAEL HARUSHA

10,000 LEK FLOR NDREKA 10,000 LEK KOL FRANJA 10,000 LEK GASPER PJETRI 10,000 LEK

BIC TOMA 20,000 LEK

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...