SHKODËR, MBËRRIJNË MAKINAT E REJA TË POLICISË

PAS PREZANTIMIT TE MJETEVE TE REJA TE POLICISE SE SHTETIT NGA KRYEMINISTRI RAMA, VETEM 1 ORE ME VONE KANE MBERRITUR MAKINAT E REJA EDHE

PER POLICINE E SHKODRES.

StarPlusTv

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...