VIDEO: Shqiptarët ja marrin valles në mes të Parisit, ja reagimi i francezëve

Një grup shqiptarësh kanë kërcyer nën tingujt e këngës së dashur “Në tren për Prizren”.

Ata kanë zgjedhur të organizohen në mes të Parisit duke hedhur valle.

Gjesti i tyre ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve të cilët kanë nxituar t’i filmojnë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...