PA KOMENT, TË SHKOSH ME ‘ÇIZME’ NË TEATËR….

Natën e kaluar teksa pritej të niste koncerti recital i Loreta Preçit ishte e pamundur për t’u futur tek teatri “Migjeni”.

Pjesa hyrëse u bllokua nga uji pas reshjeve të shiut. Të ndjekim pamjet pa koment…

Senad Nikshiqi

StarPlusTv

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...