KËSHILLTARËT: PEDONALJA E NDOTUR, E TURPSHME

Disa prej problemeve të anëtarëve të këshillit bashkiak në mbledhjen e zhvilluar janë edhe pedonalja “Kolë Idromeno” që qëndron e ndotur gjatë gjithë kohës,

mungesa e ndriçimit tek Ura e Bunës, mungesa e stacionëve për autobuzët në njësitë administrative apo edhe disa investime më të mëdha që nevojiten në disa prej lagjeve të qytetit në 2019-ën.

 

STAR PLUS TV

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...