“JAVA E PAVARËSISË” 7 DITË AKTIVITETE NË SHKODËR

7 ditë do te jene te mbushura me aktivitete ne qytetin e Shkodres, ne kuader te festave te nentorit.

Aktivitete te cilat datojne qe nga 21 nentori me “fjalën artistike” që do të organizohet në qendren kulturore të fëmijëve.

Përgjësja e sektorit të kulturës në bashkinë e Shkodrës Bruna Keçi dhe Vinifreda Gazulli përgjegjëse e zyrës së ,

sporteve dhe rinisë në bashkinë Shkodër, në një deklaratë për mediat bënë të ditur aktivitetet të cilat do të zhvillohen gjatë javës së pavarësisë.

StarPlusTv

Sinan Vllasaliu në telashe, rrezikon të dënohet deri në 5 vjet burg

Këngëtari Kosovar, Sinan Vllasaliu, është akuzuar së fundmi nga ATK-ja (administrata tatimore e kosovës) dhe inspektorët e saj se ka kryer një dëm prej...

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin e ka zbuluar vetë ai përmes rrjeteve sociale. Artisti tha se arsyet janë personale, dhe kërkoi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...