Vogëlushi vendosi t’i lajë enët, ajo që bëri mahniti të gjithë

Një video është bërë hit në Facebook vikendin që e lamë pas, duke marrë më shumë se 2.8 milionë shikime.
Videoja shfaq një vogëlush duke larë enët, por larja e enëve nuk është ajo që i ka mahnitur njerëzit.

Vogëlushi duket se është mjeshtër i balancimit, pasi arrin që të qëndrojë në “ajër” duke përdorur vetëm barkun,

Shikojeni:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...