HUMBJET E SHQIPËRISË, MAVRAJ: NUK I KREVA DETYRAT E MIJA SI KAPITEN, I KËRKOVA FALJE SHOKËVE DHE TRAJNERIT

Një ditë para ndeshjes miqësore së Kombëtares Shqiptare ndaj Uellsit, kapiteni Mërgim Mavraj dhe trajneri Christian Panucci kanë dalë në një konferencë për shtyp.

 

 

Gjatë konferencës, kapiteni Mavraj është shprehur se ai nuk i ka kryer detyrat e tij dhe se për këtë gjë ka kërkuar falje.

 

 

Nuk i kreva detyrat e mija si kapiten, i kërkova falje shokëve dhe trajnerit. Më dhemb në shpirt kur dëgjoj se Panucci mund të largohet. Nuk është përgjegjësi e trajnerit ajo që ka ndodhur, jemi të gjithë nga pak fajtorë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...