Video bëhet virale, hoxha shqiptar: Gratë janë me të meta

Bedri Lika një hoxhë shqiptar i njohur në Shkup ka bërë një deklaratë që i ka shokuar të gjithë.

 

’Gruaja është e dobët. Gruaja është e dobët në krye. Kështu ka thënë pejgamberi, janë me të meta në të menduar.’

 

Keshtu shprehet hoxha në videon e publikuar që po qarkullon së fundmi në rrjete sociale siç mund ta shihin më poshtë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...