Para nisjes drejt Shkodrës, skocezët bëjnë donacione për fëmijët autikë

Pak pas mesdite, mbi 1.600 tifozë skocezë, që kanë ardhur për të mbështetur kombëtaren e tyre të futbollit në sfidën me Shqipërinë, janë nisur me 32 autobusë

 

nga Tirana drejt qytetit të Shkodrës, ku do të zhvillohet në mbrëmje ndeshja e futbollit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...