Krijesa të çuditshme filmohen duke bërë ritual në ujë, askush nuk e shpjegon dot çfarë janë

Një grup turistësh në Tajlandë janë përballur me një situatë aspak të zakonshme.

Ata kanë filmuar disa krijesa të çuditshme, teksa shihen duke bërë disa rituale mjaft të habitshme.

Videoja është filmuar në Raily Bay në Tajlandë, ndërsa dëshmitarët shprehen se ndihen të tronditur nga ajo se çfarë panë.

Pamjet janë regjistruar nga Jamail Kawai, ndërsa askush nuk e shpjegon dot llojin e krijesave.

VIDEO:

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...