I hipur mbi “Porche” luksoz që tërhiqet nga fëmijë, prifti i “çuditshëm” merr detyrën

Një prift në Maltë ka zgjedhur të prezantohet në një mënyrë aspak të përshtatshme me komunitetin ku do të shërbejë si famulltar.

Fr John Sultana, i cili mori detyrën e re në komunitetin Gozitan, u nderua me një paradë tradicionale.

I hipur mbi një Porche Boxster tepër luksoz, ai tërhoqi shumë vëmendje.

Por si të mos mjaftonte kjo, disa fëmijë ishin caktuar për të tërhequr Porchen së bashku me të.

Veprimi i tij po komentohet negativisht në të gjithë botën, ndërsa nuk kanë fund komentet kundër veprimit të këtij prifti.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...