Dekreti i Metës, Basha: Me a pa Llesh MB ka shkuar për dreq

Për dekretimin e Sandër Lleshit si ministër të Brendshëm nga Ilir Meta, ka reaguar edhe Lulzim Basha, i cili thotë se nuk ka rëndësi se kush është në krye të Ministrisë së Brendshme deri sa

Kryeministër të jetë Edi Rama, i cili sipas tij, mbron kriminelët dhe politikanët e lidhur me krimin.

“Me a pa Llesh MB ka shkuar për dreq sa kohë kryeministër është ai që mbron me thonj kriminelët dhe politikanët e lidhur me krimin, nga

Dako te Balla, nga Tahiri e Xhafaj te Gjiknuri, Rrahja, Çyrbja e Sejdini me shokë. Peshku është

qelbur nga koka. Nga koka duhet pastruar!”, mbyllet reagimi i Bashës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...