3-vjeçarja flet në telefon me shoqen imagjinare, bëhet hit në internet

Një vajzë 3-vjeçare po bëhet hit në internet.

Vogëlushja quhet Daisy Healy, ndërsa mënyra se si ajo komunikon me shoqen imagjinare në telefon po çmend çdo person.

Edhe pse vetëm 3 vjeç, ajo aktron si një e rritur, ndërsa qan hallet me shoqen e saj në një telefonatë.

Ajo madje tani ka edhe kanalin e saj në Youtube, ku shumë shpejt pritet të ngarkojë edhe video të tjera.

VIDEO:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...