SKOCEZËT ME FUSTANELLA FESTOJNË NË SHKODËR

Përpara ndeshjes me Shqipërinë, skocezët me sa duket janë zhvendosur në Shkodër. Kombëtarja shqiptare e futbollit do të përballet më 17 nëntor me Skocinë në stadiumin “Loro Boriçi” në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

E fustanellat me kuadrate të skocezëve kanë nisur të shfaqen që tani në lokalet e metropolit verior. Star Plus ka siguruar një moment nga festa kur tifozët më birra në dorë kërcejnë e festojnë në një lokal në Shkodër.

Me sa duket skocezët janë ndierë mirë nga mikpritja e shkodranëve pavarësisht se bëjnë tifo për dy ekipe kundërshtare pasi pinë dhe festojnë bashkëhqipëria do kërkojë maksimumin nga ky takim, për të shmangur rënien në Ligën D,

por njëkohësisht për të mbajtur gjallë shpresat për ta mbyllur këtë edicion në vendin e parë në grup.

UEFA ka përcaktuar edhe ata që do të vendosin drejtësi në stadiumin “Loro Boriçi”, teksa bëhet fjalë për një trupë gjyqtarësh nga Rusia.

StarPlusTv

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...