NGJARJET NË SHKODËR, BUJAR NISHANI: SHKODRA DO DIJË TA KALOJË KËTË SITUATË

Bujar Nishani ne konferencen shkencore ne Shkoder te organizuar nga keshilli i qarkut Shkoder me teme “Shkodra ne vitet e komunizmit 1945-1953”.

Nishani: Shkodra per momentin eshte marre peng nga individ apo gru

pe kriminale dhe per kete ndjeje keqardhje. Jam i bindur se eshte situate kalimtare dhe Shkodra do te dije ta kaloje.

 

Nishani komentoi ngjarjet e fundit ne Shkoder

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...