Lumi Buna ka nevoje per ndihmen tone!

Bashkohuni me ne te dielen, me date 18 ,ne oren 10:00 ,tek ura e Bunes!
Lumi Buna ka nevoje per ndihmen tone! Dita dites po degradon duke rrezikuar faunen dhe floren e

Bunes dhe te liqenit, por jo vetem! Jeta jone rrezikohet gjithashtu nga peshqit qe hame apo nga ajri qe marrim ne shetitoren e molos.

Te dielen nga te gjitha anet, nga toka dhe me varka ,do te pastrojme kete katastrofe mjedisore.

Ju presim ne oren 10:00 te dielen tek ura e Bunes ne shetitoren e molos, merr nje mik me vete, prej atyre miqve qe e duan Shkodren!

Shperndaje!

– EKO Mendje

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...