KRIMI NË SHKODËR, REAGOJNË DEPUTETËT E OPOZITËS

Ngjarja e rëndë që tronditi Shkodrën paraditen e së mërkures ka tërhequr vëmëndjen e deputetëve të opozitës. Ata që kanë reaguar kanë qënë deputeti i Shkodrës Bardh Spahia dhe deputetja Izmira IUlqinaku të cilët kanë shprehur shqetësim për ngjarjen e rëndë

Deputeti i PD-së Bardh Spahia ka përcjellë mesazhin e tij ne facebook

 

Jo me larg se mbreme, kryekrimineli i organizates kriminale rilindje, lutej qe krimi te hante kokat e njeri tjetrit. Pa kaluar 24 ore krimi godet perseri ne mes te dites dhe ne mes te Shkodres.

A thua do jete lumturuar kryekrimineli Edvin Kristaq Rama per kete ngjarje tronditese per Shkodren?Po shteti o kryekriminel ku eshte?

 

Apo i ke angazhuar per ti mbyllur gojen protestes se njerezve per drejtesi duke intimiduar dhe ndaluar protestuesit e ndershem qe jane ngopur me padrejtesite dhe babezine tende dhe te shpures tende kriminale

 

Ndërkohë deputetja demokrate izmira Ulqinaku shprehet si më poshtë

 

Të nesërmen e takimit të zv.Ministrit Lleshi me drejtuesit e Policisë Shkodër, ndodh vrasje në mes të qytetit. Shkodra sot u trondit nga ekzekutimi mafioz i radhës.Po bëjmë Shtet, po thonë…

 

Ngjarjet e njëpasnjëshme që tronditën kryeqëndrën e veriut kanë rikthyer panikun tek qytetaret njeheresh edhe mungesën e vëmendjes që po tregojnë instancat e shtetit për të luftuar krimin.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...