Të martuar prej 38 vitesh, njihuni me çiftin që vishen çdo ditë njësoj (Foto)

Ata vishen çdo ditë njësoj dhe kjo është një histori që vijon prej 38 vitesh. Tsuyoshi dhe Tomi Sekin janë dy bashkëshortë japonezë që kanë rënë në sy të mediave vendase për faktin që kombinohen çdo ditë me njëri-tjetrin.


Cifti që i ka kaluar të 60-at , kanë një llogari të tyren në Instagram me rreth 760 mijë ndjekës, ku postojnë pothuajse çdo ditë foto të veshjeve të tyre të veçanta. Ata njihen nga dhe komentohen nga të gjithë si “Couple dressing goals”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...