Të martuar prej 38 vitesh, njihuni me çiftin që vishen çdo ditë njësoj (Foto)

391

Ata vishen çdo ditë njësoj dhe kjo është një histori që vijon prej 38 vitesh. Tsuyoshi dhe Tomi Sekin janë dy bashkëshortë japonezë që kanë rënë në sy të mediave vendase për faktin që kombinohen çdo ditë me njëri-tjetrin.


Cifti që i ka kaluar të 60-at , kanë një llogari të tyren në Instagram me rreth 760 mijë ndjekës, ku postojnë pothuajse çdo ditë foto të veshjeve të tyre të veçanta. Ata njihen nga dhe komentohen nga të gjithë si “Couple dressing goals”.